Teknoes Elektronik

Hizmetlerimiz

Biyometrik Sistemler

Biyometrik güvenlik sistemleri, bireysel giriş çıkışlarda üst düzey kontrol sağlayan bir sistemdir. Parmak izi, yüz tanıma, retina tarama, ses tanıma, imza tanıma, avuç içi tanıma gibi çok detaylandırılan biyometrik güvenlik sistemleri Teknoes tarafından sağlanan Eskişehir personel takip sistemi uygulamalarından sadece birkaçıdır.

Personel takip sistemleri çok çalışanlı işletmeler için zorunlu bir ihtiyaçtır. Giriş çıkış saatlerinin kontrolü, mesai sürelerinin doğru şekilde belirlenmesi, güvenin kötüye kullanımı gibi durumları saptamanın en kolay yolu işletme girişlerine yerleştirilen personel takip cihazlarıdır. Kartlı geçiş sistemleri gibi seçenekler uzun zamandır kullanılsa da yerini son yıllarda biyometrik geçiş sistemlerine bırakmıştır.

Biyometrik geçiş sistemleri, tamamen teknolojiyi kullanarak kişilerin kendilerine özel özelliklerini kaydederek bunun üzerinden yanıltılması imkansız bir kontrol sağlar. Yüz tanıma ya da parmak izi tanıma sistemlerinde işverenin yanıltılma şansı sıfırdır.

 

Teknoes Elektronik Güvenlik İletişim Bilgileri

Adres: Işıklar Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:111/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Gsm:  0506 688 69 36

Saruhan Web Ajans