Teknoes Elektronik

Hizmetlerimiz

Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenliğinizi Şansa Bırakmayın.

Evinizi, işyerinizi, yazlığınızı, deponuzu ve fabrikanızı Teknoes Hırsız Alarm Sistemleri ile 24 saat koruma altına alabilirsiniz.

Koruma altına almak istediğiniz alanları hareketi algılayan yüksek hassasiyetli, hayvan bağışıklığı olan hareket detektörleri ile koruma altına alabilirsiniz. Kapı ve pencere bölgelerini manyetik kontaklar ile destekleyerek davetsiz misafirleri teşebbüs sırasında durdurabilirsiniz. Ev ve iş yerleri için dışarıdan gelebilecek tüm temasları tespit edebilen sistemlerimiz, siz içerdeyken de dışarıdayken de aynı hassasiyetle koruma sağlar.

Yapılan eksper çalışmalarında tehlike bölgeleri olarak belirlenen alanlara yerleştirilen elektronik detektörler sayesinde, hırsızlık girişimleri anında algılanarak sirenler devreye sokulur. Alarm sisteminin göndereceği sinyaller aynı anda Merkezi Güvenlik İstasyonu'muza ulaşır ve size olduğu gibi Polis ve yetkili kişiler de girişimin algılanmasından saniyeler sonra uyarılırlar.

Eskişehir hırsız alarm sistemleri konusunda her zaman kesintisiz desteğe ulaşabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teknoes Elektronik Güvenlik İletişim Bilgileri

Adres: Işıklar Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:111/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Gsm:  0506 688 69 36

Saruhan Web Ajans