Teknoes Elektronik

Hizmetlerimiz

Kamera Sistemleri

Günümüz koşulları, mekanların güvenli olmasını ve işletmelerde verimliliğin arttırılmasını zorunlu hale getirmiştir. Kamera güvenlik sistemleri ile pek çok bölgenin aynı anda izlenerek videoya kaydedilmesi sayesinde, çalışanların kontrolünün sağlanması, verimliliğin artırılması, olası tehlikelerin gecikmesiz algılanması ve müdahale edilmesi imkanına sahip olunabilmektedir.

Teknoes olarak güvenlik sistemlerinde en çok tercih edilen güvenlik kameralarının satış ve montajını yapmaktayız. Teknik bilgi ve tecrübelerimize dayanarak güvenli sistemler kurmaktayız.

Güvenlik Kameraları günümüzde zorunlu bir ihtiyaç olmuştur. Özellikle büyükşehirlerde artan suç oranları güvenlik kameralarına ilgiyi artırıyor. Kamera Sistemleri ile evinizin, işyerinizin, yazlığınızın, otoparkınızın, apartmanınızın kısaca istediğiniz her yerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. İnternet üzerinden güvenlik kamerası sitemine ulaşarak dünyanın her yerinden bilgisayarınızdan veya cep telefonundan izleyebilirsiniz. Ayrıca kayıtlara ulaşarak geriye dönük görüntüleri de izleyebilirsiniz.

Teknoes Elektronik Güvenlik,  yüksek çözünürlükte kamera çözümleri ile yeni teknolojiyi ev ve iş yerlerinize ulaştırarak istediğiniz güvenli, denetimli alanı oluşturmanızı sağlar. Eskişehir güvenlik kamera sistemleri servisi olarak verdiğimiz hizmetlerle 7 gün 24 saat çalışan bu sistemlerin hem kurulumunu hem de kullanım süreniz boyunca takibini sağlıyoruz.

 

Teknoes Elektronik Güvenlik İletişim Bilgileri

Adres: Işıklar Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:111/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Gsm:  0506 688 69 36

 

Saruhan Web Ajans