Teknoes Elektronik

Hizmetlerimiz

Üst Arama Dedektörleri

Teknoes Güvenlik,  x-ray arama cihazları, el tipi arama dedektörleri ve kapı tipi dedektörler olmak üzere üst arama dedektörlerini ekonomik fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. hassas tarama özelliği olan bu cihazlar bir alana girerken üzerinizde metal olup olmadığını denetleyerek, tehlikeli bir eşyanın bu alana sokulmamasını sağlar.

Avmlerde, hastanelerde, iş merkezlerinde sıklıkla gördüğümüz x-ray cihazları, metal cisimlerin şekillerini ekranlara yansıtarak silah, bıçak, yanıcı patlayıcı maddelerin, düzeneklerin kontrol noktalarında tespit edilebilmelerini sağlar.

El tipi üst arama dedektörleri giriş güvenliğinde kullanılan yardımcı ürünlerden biridir. avm, hastane, havaalanı, askeriye, kamu kurumları gibi birçok yerde el dedektörleri tercih edilmektedir.

kapı tipi dedektörler, üst aramada kullanılan bir başka cihazdır.  Kapı tipi dedektörler trafiğin hızını kesmeden hızlı bir şekilde tarama yapılabilmesini sağlar.  İnsan geçebilecek ebatlarda üretilen tüneller olan kapı tipi cihazlar onlarca farklı hassasiyete programlanabilir.

Üst arama dedektörleri arasından sizin için en uygun sisteme karar verebilmek, avantajlı fiyatlardan faydalanabilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Teknoes Elektronik Güvenlik İletişim Bilgileri

Adres: Işıklar Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:111/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Gsm:  0506 688 69 36

Saruhan Web Ajans