Teknoes Elektronik

Hizmetlerimiz

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın alarm sistemi, ev ve iş yerlerinde oluşabilecek yangını en hızlı sürede algılayarak müdahale süresinin minimuma indirilmesi üzerine kurgulanan sistemlerdir. Yapılan iş yaşanana yerin özellikleri ne olursa olsun yangın olası riskler arasında vardır.  Bu sebeple yangın alarm sistemi seçimi kullanıcılar için çok önemlidir.

Eskişehir yangın alarm sistemleri firması olan Teknoes, yürürlükte belirtilen standartlara birebir uygun şekilde üretilen alarm sistemlerini binanızın ihtiyacına göre farklı ekstralarla destekler.  Aynı sistemi hem hastanede hem bir restoranda hem de bir evde kullanmayan firmamız her entegrasyonda binanın, yapılan işin özelliklerini göz önünde bulundurur.

Risk algılamalarında en önemli yeri tutan yangın, telafisi mümkün olmayan can ve mal kayıplarına yol açabilecek bir felakettir. Yangınla mücadelede en önemli faktör olan Teknoes Yangın Alarm Sistemi; ısıya, dumana ve gaza duyarlı değişik tiplerdeki detektörlerden oluşan ve Merkezi Güvenlik İstasyonu'muz tarafından kesintisiz gözetim altında tutulan bir güvenlik sistemidir.

 

Teknoes Elektronik Güvenlik İletişim Bilgileri

Adres: Işıklar Mahallesi Sivrihisar Caddesi No:111/B Tepebaşı/ESKİŞEHİR

Gsm:  0506 688 69 36

Saruhan Web Ajans